اللهم عجل لولیک الفرج

۲۶ مطلب در خرداد ۱۳۹۴ ثبت شده است


اینها را به نیت آن ننوشتم که کسی بخواند،و بر من رحمت آورد،بلکه نوشتم که قلب آتشینم را تسکین دهم ،و آتشفشان درونم را آرام کنم.
هنگامی که شدت درد و رنج طاقت فرسا می شد،و آتشی سوزان از درونم زبانه میکشید و دیگر نمیتوانستم آتشفشان وجود را کنترل کنم ، آنگاه قلم به دست می گرفتم  و شراره های شکنجه و درد را ذره ذره از وجودم می کندم و بر کاغذ سرازیر میکردم ...و آرام آرام به سکون و آرامش می رسیدم.

  • Ali Najafi


بسم الله الرحمن الرحیم

مهدی (علیه السلام) بارها و به اشکال مختلف در احادیث نبوی آمده است، منظور از احادیث نبوی، احادیثی است که از پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) نقل گردیده است.

ولیکن چون در این بخش سعی بر بیان احوالات مهدی (علیه السلام) موعود از مدخل اعتقادات اهل سنت است، پس به احادیثی اشاره می‌شود که از کتب معتبر و روایی اهل سنت استخراج شده است:

  • Ali Najafi

کسی چیزی را در دل پنهان نکند جز آنکه در لغزش‌های زبان و رنگ رخسار آشکار خواهد شد.

  • Ali Najafi


علی نادری - رجانیوز: غواص‎ها ظهور کرده‎اند،‌ هیچ کس نمی‎تواند این را انکار کند. بچه‎های تفحص هم این را همان اول گفتند؛ اینکه بارها شده شهدا را دسته‎ جمعی پیدا کنند، اما یافتن این تعداد شهید غواص در یک منطقه و همزمان، کم سابقه است.
 مثل اینکه نفس گرفته باشند، به زیر آب‎های اروند رفته باشند و نفس‎ها را حبس کرده باشند تا در روزش و زمانش و «لحظه حساسش» به روی آب بیاییند و پیامی را که با آن نفس سال‎های جنگ و جبهه در سینه حبس کرده بودند، طوری فریاد بزنند که همه بشنوند،‌ همه دنیا.
 

  • Ali Najafi

کسی که کردارش او را به جایی نرساند، افتخارات خاندانش او را به جایی نخواهد رسانید.

نهج البلاغه

  • Ali Najafi

دانلود کلیپ تصویری چگونه گناه نکنیم کاری از مؤسسه مصاف


لینک مستقیم دانلود

  • Ali Najafi


وصیت نامه سردار شهید مدافع حرم جاسم نوری:
بسم رب الشهدا و الصدیقین
 ولاتحسبوا الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا، بل احیاء عند ربهم یرزقون . . .
هیچ چیز گلوی تشنه مرا سیراب نمی‌سازد جز شهادت.. شهادت..!
خدایا تو را شکر و سپاس می‌گویم به خاطر فضل و محبتت که به من حقیر لطف نموده و مستعد شرکت در جنگ علیه کفار تکفیری قرار دادی و به من لیاقت دادی تا به کاروان شهیدان ملحق شوم و در آخرین روزهای حیاتم به من فضل و ترحم کردی که سربازی در رکاب امام و مولایم، حسین بن علی علیه السلام و برادر علمدارش ابالفضل باشم.
دوستان و خانواده محترم، از همه شما التماس دعا دارم و از شما می‌خواهم برای ظهور آقا امام عصر(عج) دعا کنید و امام خامنه ای که از جانم ایشان را بیشتر دوست دارم، تنها نگذارید و برای سلامتی ایشان دعا کنید.
ولایت فقیه ثمره خون شهداست، قدر آن را بدانید.

  • Ali Najafi


اهل عالم بشنوید این زمزمه
نام من عبد حسین فاطمه

من هوس را از درونم رانده ام
چون کتاب عاشقی را خوانده ام

  • Ali Najafi

در شرایطی که رئیس جمهور کشورمان؛ حسن روحانی بعد از گذشت حدود 2 سال، مشکل آب خوردن و جیب مردم را نیز به رفع تحریم ها گره زده است، مرور شعارهای انتخاباتی وی نشان می دهد که وی برخلاف حرفهایی که این روزها می زند، در آن ایام سوء مدیریت را عامل اصلی مشکلات می دانست.

رئیس جمهور در مراسم گرامیداشت هفته محیط زیست گفت: «ما وقتی می‌گوییم باید تحریم‌های ظالمانه رفع شود بعضی‌ها چشمان‌شان زیاد نچرخد. تحریم‌های ظالمانه باید از بین برود تا سرمایه بیاید و مشکل محیط زیست، اشتغال، صنعت و آب خوردن مردم حل شود، منابع آبی زیاد شده و بانک‌ها احیا شوند. آنها که ملت ما را تحریم کرده‌اند ظلم بزرگی مرتکب شده‌اند اما عده‌ای در داخل هم نمی‌دانستند تحریم چیست.»

این اظهارات در شرایطی است که روحانی در ایام مبارزات انتخاباتیِ سال 1392، در بیان عامل اصلی مشکلات اقتصادی موضوع دیگری را مطرح می‌کرد، وی در آن ایام در گفتگوی ویژه خبری شبکه‌2 سیما، می‌گوید:«‌‌می‌دانید که ریشه همه این مشکلات اقتصادی را که شما - مجری - بخشی از آن را برشمردید و در سایر حوزه ها هم وجود دارد، به بحث مدیریت و کارآمدی دولت مربوط می شود»


آب خوردن ما وابسته به سلام بر حسین(ع) است، نه تحریم‌ها

دانلود

  • Ali Najafi

در این کلیپ محوریت و اصل مبارزه با دشمن و همراستا بودن خط امام راحل و رهبر معظم انقلاب را، دراین مورد به عینه مشاهده خواهید کرد. سوالی که اینجا مطرح می شود چرا رهبری در این برهه از زمان بحث مبارزه، دفاع و مقاومت را طرح می کنند؟ زیرا افرادی برای رسیدن به مقاصد خود و به اسم منطق و تدبیر در امور، شرایط دفاعی ایران اسلامی را جنگ طلبی می خوانند و ...

دانلود

  • Ali Najafi